Fijne gezinswoning te Diepenbeek met 3 slaapkamers op een terrein bijna 8 are Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-RONDLEIDING! Ervaar vastgoed alsof je er zelf doorloopt en bekijk de virtuele tour! Deze fijne gezinswoing, gelegen op een terrein van ruim 8 are, staat te koop. Ze...
Fijne gezinswoning te Diepenbeek met 3 slaapkamers op een terrein bijna 8 are
Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-RONDLEIDING!
Ervaar vastgoed alsof je er zelf doorloopt en bekijk de virtuele tour!
Deze fijne gezinswoing, gelegen op een terrein van ruim 8 are, staat te koop. Ze biedt een ruime tuin en heeft een aantal bijgebouwen achteraan de woning.
De woning is gebouwd in 1954, maar ze werd in het verleden reeds gerenoveerd. Zo werd de woning oa al voorzien van nieuwe aluminium ramen , een afgewerkt plafond en een nieuwe vloer.
Via de inkomhal aan de voorkant van de woning, begeef je je naar de zitruimte en de eetkamer.
De zitruimte is voorzien van een centraal gelegen pelletkachel, die voor de zuinige opwarming zorgt voor heel het gelijkvloers.
We komen zo verder terecht in de ruimte keuken, waar er ook plaats is voor een grote ontbijttafel.
De keuken is voorzien van een oven, een kookplaat mat gas, een dubbele spoelbak en een ingebouwde frigo.
Het raam kijkt uit naar de rustige zijkant van de woning.
Verder hebben we nog een achterinkom die ook naar de keuken en naar de badkamer leidt.
In deze badkamer met ligbad, douche en toilet, staat ook de wasmachine. De ketel is ook hier voorzien.
Via de vernieuwde trap in de inkomhal, gaan we naar boven naar de 3 slaapkamers.
De vloer is voorzien van een laminaat in natuurhouten kleur.
De kamers zijn ruim en in twee van deze slaapkamers past een tweepersoonsbed. De derde slaapkamer leent zicht als kinderkamer of eventueel als bureau.
De tuin van deze woning geeft je zeker een gevoel van rust en privacy. Deze tuin biedt ook veel opbergruimte en heeft ook nog een bijgebouw.
Er is ook nog een houten tuinhuis aanwezig en een afgebakend gazon met hagen.
De koper kan hier meteen intrekken, en mits een paar zeer simpele en kleine verfrissingswerken kan u deze woning omtoveren in een zeer aangename en moderne woonst !
De centrale ligging en goede bereikbaarheid zijn verder nog een voordeel. Het natuurgebied Dauteweyers ligt op enkele minuten afstand.
De oprit naar de E313 ligt op nog geen 10 minuutjes. Het gezellige en bruisende centrum van Diepenbeek ligt op een kleine 5 minuten rijden met de wagen.
Pluspunten:
* grote woonst
* reeds verfrissingswerken gebeurd
* 8 are!
* instapklaar
* houten ramen vervangen door aluminium
* rolluiken
* grote overdekte opbergplaats
* rustige en volledig omheinde tuin
* privacy
Indien enige (gezins)woning is het registratierecht slechts 3%; bel ons gerust voor meer uitleg!
Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of kom gewoon binnen op ons kantoor, steeds welkom!
“Wij zijn verhuisd! WELKOM op onze nieuwe locatie: Meylandtlaan 115 – 3550 Heusden-Zolder”