Half-open bebouwing op een perceel van 7a7ca met een woonoppervlakte van 193m2. Deze zeer gezellige instapklare gezinswoning situeert zich in Neerharen een deelgemeente van Lanaken. De ligging van deze woning vormt de perfecte combinatie tussen natuur, rust en comfort met de prachtige wandel- en fietsroutes die de omgeving biedt. Daarnaast...
Half-open bebouwing op een perceel van 7a7ca met een woonoppervlakte van 193m2.
Deze zeer gezellige instapklare gezinswoning situeert zich in Neerharen een deelgemeente van Lanaken.
De ligging van deze woning vormt de perfecte combinatie tussen natuur, rust en comfort met de prachtige wandel- en fietsroutes die de omgeving biedt. Daarnaast bereik je op slechts enkele minuten rijden zowel het centrum van Lanaken alsook het centrum van Maasmechelen, met uitstekende voorzieningen qua scholen, winkels, openbaar vervoer en recreatie. Bovendien bevindt het levendige centrum van Maastricht zich op een boogscheut van deze woning. Maastricht – Aachen airport bereik je op slechts 20 minuten. Andere omliggende gemeenten zoals Genk, Hasselt en Maasmechelen zijn zeer vlot bereikbaar door de autosnelwegen.
De woning beschikt over alle nodige privacy door de volledige omheining alsook poort aan de zijgevel.
We betreden deze woning via de inkomhal waar zich ook een gastentoilet en een technische ruimte bevinden.
Verder vinden we op het gelijkvloers de uitgeruste keuken terug die voorzien is van alle nodige comfort. Naast de keuken is de gezellige leefruimte gelegen.
De keuken en de eetkamer vormen een open ruimte met een doorgang tot het overdekt terras waar men kan genieten in alle rust.
Het terras geeft een mooi uitzicht op de zeer riante tuin.
Door de tamelijke raampartijen zijn deze ruimtes voorzien van veel lichtinval wat een spacieus gevoel creëert.
Op de eerste verdieping vinden we de 2 slaapkamers terug en nog een derde kamer die kan dienen als extra opbergruimte of een extra slaapkamer.
De slaapkamers zijn allemaal voorzien van draai-kip stand ramen.
Bij het betreden van de badkamer zal de mooie tegelvloer direct opvallen. De badkamer is voorzien van een hoekbad/douche, lavabo en toilet.
Via de trap op de eerste verdieping komen we terecht op de zolder. Dit is een zeer leuke ingerichte ruimte die kan dienen als nog een extra slaapkamer, recreatie ruimte of dergelijke meer.
Tot slot is er nog een bergruimte in de kelder die gebruikt wordt als opberg- en wasruimte.
EXTRA TROEF:
Een zéér leuke troef van deze woning; de woning is voorzien van zoals genoemd een “mancave” die uiterst voorzien is van een badkamer, keukentje, privé zithoek, werkruimte, en meer.
Dit is een volledig aparte vrijstaande privé ruimte achteraan de woning waar ook de netjes onderhouden tuin zich bevindt.
PLUSPUNTEN:
– Carport
– Lichtrijke woning
– Kelder en zolder
– Volledig omheind
– Poort
Bent u ook zo benieuwd? Bekijk deze woning alvast via de 3D rondleiding.
Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 089 206 111, of spring gerust binnen op ons kantoor.
Steeds welkom!