Te koop: Luxevilla omringd door prachtige parktuin Woorden schieten tekort om deze parel met voldoening te beschrijven. Aarzel daarom niet om een bezichtiging aan te vragen zodat je dit unicum met eigen ogen kan bezichtigen. Villa bon abri is een ongeziene schoonheid midden in het groen op twee kilometer van...
Te koop: Luxevilla omringd door prachtige parktuin
Woorden schieten tekort om deze parel met voldoening te beschrijven. Aarzel daarom niet om een bezichtiging aan te vragen zodat je dit unicum met eigen ogen kan bezichtigen.
Villa bon abri is een ongeziene schoonheid midden in het groen op twee kilometer van Maastricht. Bon abri is Frans voor “goed verscholen”, de villa is gelegen aan de Brusselseweg 520, in het midden van een parktuin van 9000m2 en geeft het gevoel van een luxeleven in de achttiende eeuw.
De villa werd gebouwd in 1913, gerenoveerd in 2005 en volledig gerestyled in 2014. De netto woonoppervlakte bedraagt 600 m2, er zijn twee oprijlanen, parkeergelegenheid voor in totaal 15 wagens, de parktuin is architecturaal aangelegd volgens de regels van de kunst van het achttiende-eeuwse Versailles.
De villa an sich is al een unicum maar dankzij haar ligging is het geheel compleet.
Met de wagen bent u op twee minuten in winkelcentrum de Brusselse Poort, boodschappen doen is dus altijd een plezier. Op twee kilometer afstand bevindt zich het hartje van Maastricht, kuieren over het Vrijthof en shoppen in het Entre-Deux kunnen één van uw dagelijkse bezigheden worden.
De belangrijkste luchthavens van de Euregio liggen binnen een straal van ongeveer 120 kilometer en zijn toegankelijk via de vele invalswegen die Nederland met België en Duitsland verbinden.
Maastricht is een internationale stad die alles te bieden heeft wat je maar kan wensen. Beleef een culinair hoogtepunt in één van de vier Michelen sterrenrestaurants, op het Preuvenemint eetfestijn, of één van de vele andere toprestaurants. Sportliefhebbers hoeven nooit stil te zitten door de gunstige ligging op het Limburgse fietsnetwerk, de indoor Jumping, de City Polo, de Amstel Gold voorjaarsrit, de stoeterij in Zangersheide… ook de watersporters kunnen hier terecht, voor een terrasje in Het Bassin, of een dagje aan de jachthavens die verbonden zijn met het grootste aaneengesloten Watersportgebied van Nederland.
Ga je liever de cultuur opsnuiven? Geen probleem, de Tefaf antiekbeurs trekt eder jaar een internationaal publiek aan, net zoals de concerten van André Rieu op het Vrijthof. In het Mecc passeren ieder jaar internationale beurzen die de nieuwste innovatie naar de stad brengen. Natuurbewonderaars kunnen hun gading vinden in het beschermde Belvedere Recreatiegebied, bij de Mergelland route rondom de stad en op het fietsnetwerk.
Maastricht is “the place to be” voor toeristen, zakenlui en levensgenieters maar biedt eveneens alle accommodatie voor gezinnen. De International Business school, Universiteit Maastricht en de kunstacademiën zorgen voor alle ontplooiingsmogelijkheden die uw gezin nodig heeft.
En niet te vergeten! In Limburg krijgt u altijd twee graden Celsius meer dan elders.