Zoekt u een ruime woning waar U verrast zult worden. Kom eens kijken aan het Hof van Rome 133 in Doetinchem! Deze goed onderhouden tussen woning beschikt onder andere over een ruime uitgebouwde woonkamer en een fraaie terras overkapping! De woning ligt vlakbij het treinstation, winkelcentrum 'De Bongerd' en het...
Zoekt u een ruime woning waar U verrast zult worden. Kom eens kijken aan het Hof van Rome 133 in Doetinchem!
Deze goed onderhouden tussen woning beschikt onder andere over een ruime uitgebouwde woonkamer en een fraaie terras overkapping!
De woning ligt vlakbij het treinstation, winkelcentrum ‘De Bongerd’ en het Willy Brandplein, diverse basisscholen, sport mogelijkheden en meerdere uitvalswegen zijn op geringe afstand gelegen.
Het geheel meet een inhoud van maar liefst circa 370 m³, een woonoppervlakte van 120 m² en staat op een gunstig gesitueerd perceel. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd, heeft en is ook via de achterom te bereiken. Totale perceel meet 124 m2.
Begane grond:
Entree; hal met toegang tot een moderne toiletruimte; een tuingerichte uitgebouwde woonkamer met openslaande tuindeuren, de moderne keuken in hoekopstelling beschikt over diverse apparatuur en een handige trap / bergkast.
Eerste verdieping:
Een ruime overloop met toegang tot een tweetal royale slaapkamers ( waarvan één twee te maken is ) , de keurig verzorgde badkamer voorziet in een douche, wastafel in wandmeubel en tweede toilet.
Zolder:
Door middel van vaste trap te bereiken zolderverdieping; met wit goedaansluiting, cv-opstelling en toegang tot een ruime slaapkamer.
In de tuin staat een ruime berging .
Kortom, deze in 1999 gebouwde woning heeft vele extra’s.
Aanvaarding in overleg!